Kunnen wij je helpen?
X
Slim & uniek Slim voor je budget Samen slim Slim dichtbij
Plan showroombezoek

Contact

Contactformulier

Heb je nog vragen?  Kom je er niet uit, of wil je contact opnemen? Vul hieronder het contactformulier in. We nemen zo snel mogelijk contact met je op.

 




    Heb je een voorkeursvestiging? Selecteer deze hier:


    Openingstijden K14 Amsterdam

    Maandag: 13.00 uur tot 17.30 uur
    Dinsdag, woensdag en vrijdag: 10:00 uur tot 17:30 uur
    Donderdag: 13:00 uur tot 21:00 uur
    Zaterdag: 10:00 uur tot 17:30 uur

    Johan Cruijff Boulevard 14
    1101 DJ, Amsterdam

    Email: amsterdam@K14.nl
    Telefoon: 020 – 7220 280

    Maak een afspraak

    Openingstijden K14 Arnhem

    Maandag: gesloten
    Dinsdag t/m vrijdag: 09:00 uur tot 17:00 uur
    Zaterdag: 10:00 uur tot 15:00 uur

    Velperplein 17
    6811 AH, Arnhem

    Email: arnhem@K14.nl
    Telefoon: 026 – 7200 888

    Maak een afspraak

    Openingstijden K14 Breda

    Maandag: gesloten
    Dinsdag, woensdag en vrijdag: 09:00 uur tot 17:00 uur
    Donderdag: 13:00 uur tot 21:00 uur
    Zaterdag: 10:00 uur tot 15:00 uur

    Concordiastraat 15
    4811 NA, Breda

    Email: breda@K14.nl
    Telefoon: 076 – 7200 888

    Maak een afspraak

    Openingstijden K14 Delft

    Maandag: gesloten
    Dinsdag, woensdag en vrijdag: 09:00 uur tot 17:00 uur
    Donderdag: 13:00 uur tot 21:00 uur
    Zaterdag: 10:00 uur tot 15:00 uur

    Van Embdenstraat 750
    2628 ZP, Delft

    Email: delft@K14.nl
    Telefoon: 015 – 7200 200

    Maak een afspraak

    Openingstijden K14 Zwolle

    Maandag: gesloten
    Dinsdag t/m vrijdag: 09:00 uur tot 17:00 uur
    Zaterdag: 10:00 uur tot 15:00 uur

    Diezerkade 11
    8021CW, Zwolle

    Email: zwolle@K14.nl
    Telefoon: 038 720 0200

    Maak een afspraak

    Openingstijden K14 Doetinchem

    [Let op, dit is alleen kantoor en magazijn, GEEN showroom]

    Maandag t/m vrijdag: 09:00 uur tot 17:00 uur
    Zaterdag: Gesloten

    Edisonstraat 3
    7006 RA, Doetinchem

    Email: doetinchem@K14.nl
    Telefoon: 0314 – 724 874